تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
noozdahkado
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۲:۱۶

به گزارش ايرنا، رضا رحماني روز روز شنبه در لبه بازديد از شهرك صنعتي كاسپين قزوين به خبرنگار ايرنا گفت: نام گذاري امسال از سوي منزلت معظم رهبري به سال حمايت از كالاي اهل ايران فرصت قابل قبولي را براي حمايت از اين جور كالاها براي ما فراهم ساخته هست . وي بيشتر كرد: سال حمايت از كالاي اهل ايران راهكار حساس و راهبردي مناسب براي حل مشكل‌ها ميهن از قبيل بيكاري، تورم و اشتغال نيز ميباشد . او ادامه داد: برنامه هاي متنوع و ويژه اي براي حمايت از كالاي ايراني تهيه شده كه طيف وسيعي از اقدام ها در بخش هاي صنعت از گزاره پوشاك، كيف و كفش، پروژه هاي والا صنعتي، توسعه و گسترش معادن كوچك، صنايع دريايي و جذب سرمايه گذاري هاي فرنگي را مشتمل بر مي شود . رحماني با اشاره به اينكه ساخت شهرك هاي صنعتي تخصصي در بخشها متعدد ميهن با توجه به مدرك آمايش سرزميني را در فرمان عمل دور از شوخي خود قرار داده ايم، گفت: در همين راستا و در مسافرت اخير مدير جمهور به بندرعباس شهرك تخصصي صنعت هاي دريايي را كلنگ زني كرديم . به گفته وي، اين سال مردم برنامه هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت را به صورت محسوس تر در زمينه پوشاك حس كرده و همچنين در مورد مقابله با قاچاق مال نيز برنامه ريزي ها خير و خوبي را خواهيم داشت . اين مسئول با ابلاغ اين‌كه برنامه هاي خوبي امسال براي بهبود فضاي كسب و عمل با تامين اعتبارات واجب پيش بيني شده، افزود: صادر شدن مجوزهاي اضطراري در اين قضيه در وزارت صنعت، معدن و تجارت از يك ماه به تعدادي روز كاهش يافته و برنامه هاي خير و خوبي براي تسهيل صدور مجوزهاي كسب و فعاليت تنظيم شده است . 
رحماني در پايان قزوين را يكي از قطب هاي اساسي صنعتي مرز و بوم دانست و گفت: روند رو به رويش صنعت اين منطقه بدون شك آن را به يكي از مراكز اساسي صنعتي تبديل خواهد كرد . استان قزوين داراي ۱۵ شهرك و حيطه صنعتي، يك شهر صنعتي و سه هزار و ۶۰۰ واحد توليدي مي باشد

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۱:۴۱

در همين حال، سعيد حياتي، مدير اتحاديه فروشندگان چرم طبيعي، چرم تصنعي و مصنوعي و اسباب و اثاث كفش به ليوان جم آنلاين گفت: در سالي كه منزلت معظم رهبري حمايت از كالاي اهل ايران را دستوركار تعيين فرموده‌اند مي‌بينيم تصميم‌گيري‌هاي مقطعي و غيركارشناسي تيشه به ريشه توليد زده مي باشد . كليدي در ادامه افزود: صنايع مختلف براي وصال به ايجاد با كيفيت و دستيابي به بازارهاي صادراتي نيازمند تامين مواد اوليه با كيفيت مي باشند كه بخشي از اين مواد درون و بعضي فرنگي هستند، بنابراين در شراي مورد واردات اين مواد اول فراهم باشد صنعت مي تواند به آينده اميدوار باشد كه صنعت كفش نيز از اين قاعده مستثني نيست . وي تاكيد كرد: متاسفانه بي‌تدبيري مسئولان در اين صنعت دليلي شده كه يكي از صنعت هاي حياتي و دارنده ارزش افزوده بالا براي اقتصاد كشورمان هم درحال حاضر با معضل دور از شوخي روبرو گرديده باشد زيرا واردكنندگان بلاتكليف مي‌باشند و نمي‌توانند با سياست‌هاي ارزي جديد دولت سفارشات خود را وارد كشور‌ايران نمايند و در نهايت ساخت كنندگان هم فارغ از ماده اوليه شده‌اند . اين رده صنفي تاكيد كرد: بخش اعظمي از واردكنندگان چرم، چسب، رنگ و اسباب ديگر توليد كفش قبلي از تعطيلات نوروز براساس قراردادهايي سفارشاتشان را به ساخت كننده فرنگي داده‌اند و پيش پرداخت هم واريز گرديده مي باشد البته روز جاري كه جنس فراهم هست هنوز وضعيت تخصيص و تامين ارز موضوع نياز آنها مشخص نميباشد .رئيس اتحاديه فروشندگان چرم طبيعي، چرم مصنوعي و اسباب و اثاث كفش به خبر نگار ما گفت: در شرايط فعلي ميليون‌ها دلار ضرروزيان به واردكنندگان مواد اول اجبار شده است به اين ادله كه يا سفارشات منقضي شده‌اند و پيش پرداخت براساس توافق به عنوان جريمه ضبط شده يا اين كه اينكه محصول روي آب هست و هنوز مشخص نيست چه تاريخي قابليت و امكان ترخيص دارد، درحالي كه تمامي مسئولان پشت تريبون از حمايت توليد داخلي سخن مي‌گويند . او معتقد ميباشد با اين روند مطلقا صنعت كفش با چالش دورازشوخي روبرو خواهد شد و ممكن مي باشد ضرروزيان وارده را نتوان جبران كرد، به اين دليل كه بسياري از ايجاد كنندگان براي دوري از ضرر بخش اعظم يا كارگاه‌خود را تعطيل ميكنند و ديگر به اين فن گشوده نخواهند گشت يا بطور كلي تغيير و تحول كاربري مي‌دهند و ممكن است خودشان وارد كننده خواهدشد . داراي اهميت تاكيد كرد: اين شيوه حمايت از ايجاد داخلي نيست، بلكه خوب تر است مسئولان پيشين از هر گونه تصميم‌گيري و سياست‌گذاري حيث بخش سري و فعالان توليدي را بپرسند تا از تبعات تصميم‌در كلان بازار آگاه شده و بعد تصميم‌گيري نمايند . اين مقام صنفي به ليوان جم آنلاين گفت: نكته جذاب توجه اينجاست كه با آشفته شدن بازار واردت مواد نخستين بعضا توليد كنندگان داخلي نيز به جان ايجاد كفش افتاده‌اند و با عدم عرضه توليدها موضوع نياز ايجاد صنعت به عهدوپيمان داراي شهرت پايين و روي كفش را يكي كرده‌اند . 

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۹:۲۱

عرب با اشاره به سابقه ۲۷ سال ساخت كفش اهل ايران گفت: مدام روند افزايشي واردات كفش‌هاي چيني به صنعت ايجاد كفش داخلي ضربه زده مي باشد و در صورتي كه ارگان‌هاي مسئول از توليدكنندگان كفش حمايت حتمي را چهره مي‌دانند، واردات كفش چيني براي ما مشكلي به وجود نمي‌آورد . ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ – ۱۶:۰۰ عرب با اشاره به سابقه ۲۷ سال ساخت كفش اهل ايران گفت: مدام پروسه صعودي واردات كفش‌هاي چيني به صنعت ساخت كفش داخلي ضربه زده هست و در صورتي كه ارگان‌هاي مسئول از توليدكنندگان كفش حمايت ضروري را فيس مي‌دانند، واردات كفش چيني براي ما مشكلي به وجود نمي‌آورد . 

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص


به گزارش افكارنيوز، صنعت كفش در تمام دنيا، صنعتي اشتغالزا محسوب ميگردد كه كشورهاي مختلفي مثل چين، آمريكا، هند و بسياري كشورهاي ديگر، به آن دقت ويژه دارا هستند . در كشور ما نيز اشتغالزايي اين بخش رقم قابل توجهي را به خود اختصاص مي دهد ولي به استدلال بيحركتي اقتصادي و مشكلات موجود در مسئله توليد، اين قابليت و امكان وجود ندارد كه در اين عرصه با تمام ظرفيت به فعاليت بپردازيم . 
اكثري كارشناسان معتقدند كه درصورتي كه دولت به حمايت‌هاي حتمي از اين بخش بپردازد، اين قابليت وجود داراست كه اشتغال در اين بخش دو برابر شود .چرم يك عدد از اصلي‌ترين موادي است كه در توليد كفش‌ها زمينه بهره برداري قرار مي‌گيرد البته كارخانه‌هاي چرم ما به عامل آنكه از تكنولوژي روز جهان عقب مانده اند ، نمي‌توانند چرم ما يحتاج را در اختيار توليدكنندگان قرار دهند .فارغ از شك وترديد در صورتي كه تكنولوژي‌هاي مربوط در اين بخش به روز شود، ما حتي در قضيه صادرات مي توانيم موفق‌تر فعاليت كنيم . 
سالانه حدود ۵۰۰ ميليون دلار كفش قاچاق وارد سرزمين مي‌شود كه اين كفش‌ها از كشورهاي مختلفي همچون چين و ايتاليا به بازار ما خط مش پيدا مي‌نمايند . متأسفانه صادرات كشور‌ايران در حوزه كفش فقط به ۱۲۰ ميليون دلار به كشورهاي مجاور محدود ميشود . در بازارهاي داخلي حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد گونه هاي پاپوش‌ها در داخل مملكت ايجاد شده و ما سهمي بالا از بازار را در دست داريم ولي با اين اكنون ظرفيت‌هاي توليدي ما به شكل ۵۰ درصدي در حالا تكان مي باشند و در صورتيكه ساماندهي‌هاي حتمي رخ بگيرد، امكان افزايش حجم صادرات نيز فراهم خواهد شد . 
سواي شك با انجام پيشبيني ها و برنامه‌هاي مناسب در آينده شاهد رونق صنعت كفش داخلي خواهيم بود . در جهت محاسبه راهكارهايي براي شكوفايي اين صنعت در مرزو بوم با دو تن از فعالان ايجاد كفش و صادرات به گفت‌وگو پرداخته‌ايم كه در ادامه متن بدون نقص آن آمده است؛

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۴:۴۷

صادقي: اگرچه نسبتاً تمام مواد اوليه موضوع نياز كفش در داخل ايجاد مي‌شود اما براي ساخت يك كفش با كيفيت ۹۰ درصد مواد اول آن وارداتي مي‌باشد . 
اندازه ايجاد و مصرف كفش در سرزمين چقدر است؟ صادقي: سال قبلي ۴۰۰ ميليون جفت كفش در مملكت ايجاد شد . در خوش بينانه‌ترين وضعيت هم مصرف سرانه مرزو بوم ۲۵۰ ميليون جفت ميباشد . 
امروز با دقت به خلل ها متفاوت توليد بخش اعظمي از كارگرهاي خوب و كارشناس ما در صنعت اشتغال‌زاي كفش پيك موتوري شده‌اند . 

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص
**** 
محمد اسكندري ساخت كننده كفش چرم دست‌دوز بطور كلي معضلات ايجاد چيست؟ اسكندري: توليد‌كنندگان زير توشه ايجاد كمر خمر كرده‌ و نابود شده‌اند . دولت بايستي اقتصاد را توليد محور نمايد و به سيستم اقتصادي دلالي خويش نقطه نهايي دهد . 
ساخت كننده در هيچ مقامي مورد حمايت نيست اينجانب به تيتر توليد‌كننده‌اي كه ۲ ميليارد در ايجاد كفش سرمايه‌گذاري كرده‌ام، در صورتي‌كه بخواهم ماشين آلات خويش را بفروشم عليرغم ارتقا بها دلار نهايتا اين ماشين‌آلات را ۷۰۰ تا ۸۰۰ ميليون تومان مي‌توانم، بفروشم در حالي كه در صورتي‌كه اين پول را در جايي براي خريد مسكن و زمين سرمايه‌گذاري مي‌كردم، حالا مالك ۲۰ ميليارد تومان پول بودم . 
چه اتفاقي افتاده كه بها خانه دو برابر گرديده است؟ آيا تقاضا افزايش يافته مي باشد؟ خير و خوبي . اين پول‌هاي گيج هست كه به سمت بازارهاي متفاوت گسيل مي‌‌شود . 
بخش مهمي از معضلات مربوط به بهره‌هاي بانكي مي باشد و سال‌ها سال در اين زمينه كلام شده، ولي ترتيب اثري به آن داده نشده است . 
ايراد دومين كه ايجاد را تهديد مي‌كند تورم هست . مدام تورم از توليد‌كننده جلوتر است، در‌صورتي‌كه يك توليد‌كننده ملكي را براي ايجاد بخرد و آن ملك گذشته از اين‌كه فعاليت توليدي در آن انجام شود قيمتش ارتقاء يابد اين براي ساخت سم است . 
سال ۸۴ در شهر ايوان‌كي زميني براي تاسيس يك كارخانه توليد كفش خريداري كردم و طرح توجيهي براي آن نوشته شد . براي راه‌اندازي آن مستمند به اخذ وام بانكي بودم اما زماني براي اين كار وارد مذاكره با خزانه شدم، بانك در جواب به من گفت اين كار براي خزانه توجيه اقتصادي ندارد . درصورتي كه ما بخواهيم به شما براي ايجاد تسهيلات بپردازيم مي بايست آن را با بهره‌ كمتري پرداخت كنيم و مال اين فعاليت را نمي‌كنيم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]