تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
noozdahkado
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۴:۲۷

كلانتري با اشاره به اين كه با اجراي طرح كارورزي در كشور، امكان جذب ۳۰۰ هزار نفر در بازار عمل وجود دارد، تصريح كرد: در اين طرح علاوه بر آموزش‌هاي مهارتي كه طي شش ماه عرضه مي‌شود، كمك‌هزينه هم به كارآموزان داده مي‌شود كه تعاوني‌هاي كفش هيدج ‌نيز مي بايست از اين وضعيت به كار گيري نمايند . 
اين مسئول تصريح كرد: هر ساله بايستي ۶۰۰ هزار شغل علاوه بر۴۰۰ هزار شغل متعارفي كه اقتصاد به طور ارگانيك ساخت مي نمايد با همياري ساير بخش‌ها و كارگروه اشتغال توليد شود . 
در ادامه اين گردهمايي هم استاندار زنجان با بيان اين‌كه هم‌اكنون يك عدد از نيازمندي‌هاي مرزوبوم توسعه و گسترش صنعت ريلي است، تصريح كرد: علي‌رغم سوابق طولاني راه آهن و صنعت ريلي در كشور، ايران از تكنولوژي روز عالم در صنعت ريلي محروم ميباشد . 
«اسدالله درويش‌اميري» با اشاره به اين‌كه دولت دورانديشي و آرزو اعتنا ويژه‌اي به توسعه صنعت ريلي كشور دارد، افزود: در راستاي گسترش اين صنعت با حمايت‌هاي دولت دورانديشي و اميد، گرد و غبار تعطيلي از شركت ايريكو ابهر كه يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي واگن‌سازي ميهن است، زدوده شد . 
او با اشاره به اين‌كه براي رونق اين واحد توليدي قراردادهايي با مترو تهران، مشهد، اصفهان و شيراز منعقد گرديده است، اظهار كرد: براي گسترش فاز دوم كمپاني نيز با حضور وزير صنعت قراردادي سه جانبه با بها سه ميليارد دلار با يك عدد از شركت‌هاي فرانسوي انعقاد شد كه اميدواريم اين قرارداد عملياتي شود . 
نماينده عالي دولت در استان زنجان با تأكيد بر ضرورت برخورداري كفش هيدج از برند، يادآور شد: ۴۳ سال ميباشد كه آغاز صنعت كفش در هيدج زده گرديده مي باشد البته متأسفانه هنوز از برند مشخصي برخوردار نمي باشد . 
درويش‌اميري با اشاره به احداث تارنما كارگاهي كفش در هيدج، گفت: استقرار نمايشگاه و فروشگاه در مجاورت واحدهاي توليدي كار پسنديده‌اي است كه با اعمال سياست‌هاي مناسب مي‌توان دست واسطه‌گران را از اين صنعت كوتاه كرد . 
استاندار زنجان با اشاره به اين كه اكثر واحدهاي توليدي شهر هيدج با ۵۰ درصد ظرفيت خويش فعاليت مي‌كنند، اظهار كرد: با حمايت از توليدكنندگان و رفع مانع ها پيش روي آنان مي‌توان به ارتقاء محصول ها اميدوار بود . 
او با اشاره به اين كه در سرشماري سال ۹۵ به اندازه ۲٫۵ درصد جمعيت روستايي مرزو بوم كاهش يافته است، تصريح كرد: اين دستور يك بحران دورازشوخي است، چون به هر ميزان از جمعيت روستاها كاسته شود به به عبارتي اندازه به حاشيه‌نشيني افزوده ميگردد

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص


موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]