تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
كفش ايراني به رقباي خارجي تنه مي زند noozdahkado
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :charmsara
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۹:۲۱

عرب با اشاره به سابقه ۲۷ سال ساخت كفش اهل ايران گفت: مدام روند افزايشي واردات كفش‌هاي چيني به صنعت ايجاد كفش داخلي ضربه زده مي باشد و در صورتي كه ارگان‌هاي مسئول از توليدكنندگان كفش حمايت حتمي را چهره مي‌دانند، واردات كفش چيني براي ما مشكلي به وجود نمي‌آورد . ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ – ۱۶:۰۰ عرب با اشاره به سابقه ۲۷ سال ساخت كفش اهل ايران گفت: مدام پروسه صعودي واردات كفش‌هاي چيني به صنعت ساخت كفش داخلي ضربه زده هست و در صورتي كه ارگان‌هاي مسئول از توليدكنندگان كفش حمايت ضروري را فيس مي‌دانند، واردات كفش چيني براي ما مشكلي به وجود نمي‌آورد . 

كادو چي بخرم

هديه مورد علاقه خانم ها

خريد هديه خاص


به گزارش افكارنيوز، صنعت كفش در تمام دنيا، صنعتي اشتغالزا محسوب ميگردد كه كشورهاي مختلفي مثل چين، آمريكا، هند و بسياري كشورهاي ديگر، به آن دقت ويژه دارا هستند . در كشور ما نيز اشتغالزايي اين بخش رقم قابل توجهي را به خود اختصاص مي دهد ولي به استدلال بيحركتي اقتصادي و مشكلات موجود در مسئله توليد، اين قابليت و امكان وجود ندارد كه در اين عرصه با تمام ظرفيت به فعاليت بپردازيم . 
اكثري كارشناسان معتقدند كه درصورتي كه دولت به حمايت‌هاي حتمي از اين بخش بپردازد، اين قابليت وجود داراست كه اشتغال در اين بخش دو برابر شود .چرم يك عدد از اصلي‌ترين موادي است كه در توليد كفش‌ها زمينه بهره برداري قرار مي‌گيرد البته كارخانه‌هاي چرم ما به عامل آنكه از تكنولوژي روز جهان عقب مانده اند ، نمي‌توانند چرم ما يحتاج را در اختيار توليدكنندگان قرار دهند .فارغ از شك وترديد در صورتي كه تكنولوژي‌هاي مربوط در اين بخش به روز شود، ما حتي در قضيه صادرات مي توانيم موفق‌تر فعاليت كنيم . 
سالانه حدود ۵۰۰ ميليون دلار كفش قاچاق وارد سرزمين مي‌شود كه اين كفش‌ها از كشورهاي مختلفي همچون چين و ايتاليا به بازار ما خط مش پيدا مي‌نمايند . متأسفانه صادرات كشور‌ايران در حوزه كفش فقط به ۱۲۰ ميليون دلار به كشورهاي مجاور محدود ميشود . در بازارهاي داخلي حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد گونه هاي پاپوش‌ها در داخل مملكت ايجاد شده و ما سهمي بالا از بازار را در دست داريم ولي با اين اكنون ظرفيت‌هاي توليدي ما به شكل ۵۰ درصدي در حالا تكان مي باشند و در صورتيكه ساماندهي‌هاي حتمي رخ بگيرد، امكان افزايش حجم صادرات نيز فراهم خواهد شد . 
سواي شك با انجام پيشبيني ها و برنامه‌هاي مناسب در آينده شاهد رونق صنعت كفش داخلي خواهيم بود . در جهت محاسبه راهكارهايي براي شكوفايي اين صنعت در مرزو بوم با دو تن از فعالان ايجاد كفش و صادرات به گفت‌وگو پرداخته‌ايم كه در ادامه متن بدون نقص آن آمده است؛

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]